Máte-li zájem o výměnu odkazů umístěte na Vaše stránky dále uvedený kód. Na email linkbuilding@netaction.cz nám zašlete zprávu s Vaším kódem, krátkým popisem stránek a s adresou stránky ze které na nás odkazujete. Do několika dnů po obdržení Vaší zprávy přidáme odkaz na Vaše stránky a budeme Vás informovat.

Kód odkazu:

<a href="http://www.bvgips.cz" title="Specializované stavebniny">BVGIPS Specializované stavebniny</a>

Toptool.cz - velký výběr profi a hobby nářadí značek Bosch a Makita. V našem e-shopu si vyberete ze širokého sortimentu elektrických a aku vrtaček, šroubováků, sad nářadí, míchaček, dálkoměrů a dalšího nářadí. Mezi velice vyhledávané nářadí patří vrtací kladivo nebo aku šroubovák.

Nářadí Makita - e-shop se značkovým nářadím Makita. Velký výběr aku nářadí, elektrického nářadí a příslušenství japonské značky Makita.

Tepelná čerpadla - přední český výrobce tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla vyrábíme a vyvíjíme již od roku 1994. V naší nabídce naleznete tepelná čerpadla vzduch voda, tepelná čerpadla vzduch vzduch, tepelná čerpadla země voda a tepelná čerpadla voda voda.

Montované haly - vyrábíme a montujeme ocelové montované haly, hangáry, kryté jízdárny, výrobní haly a sklady a další typy zastřešení. Mezi hlavní výhody našich montovaných hal patří rychlá montáž, minimální údržba a dlouhá životnost.

Roubenky na klíč - stavíme roubenky na klíč od základové desky.

Kancelářský nábytek - výroba a prodej kancelářského nábytku.

Dřevostavby - projektujeme a vyrábíme dřevostavby a roubené domky. Moderní obytné i komerční dřevostavby, drobné a hospodářské dřevostavby.

Reklamní agentura DAPSmedia.cz - Jsme full-servisová reklamní agentura. U nás najdete jak grafické práce, tak i tisk, velkoplošný tisk a zajišťujeme výrobu veškerých reklamních materiálů, nově i informačních systémů, webů a mnoho dalšího. Grafiku u nás tvoří mladý a kreativní tým, nebojte se změny, nebojte se vyzkoušet nový design a přijďte k nám.

Eshop s reklamními dárky - je e-shop s reklamními dárky vysoké kvality. Nabízíme velmi široký sortiment reklamních a dárkových předmětů. U nás vždy vidíte počet kusů na skladě, čímž se urychlí dodání zboží k Vám. Pro rychllejší vyhledávání můžete využít vyhledávání dle katalogového čísla, fulltextem anebo výběrem z katalogu. Dále můžete využít Online nabídku, vlevo nahoře, kde můžete vyhledávat dle parametrů, jako počet kusů na skladě, barva, cena, značka a podobně.

DAPSis - informační systémy - je výrobce a prodejce informačních systémů vysoké kvality. Venkovní informační systémy, vnitřní informační systémy, systémy s hmatovými prvky a další. V našem sortimentu dále naleznete: signmaking, městské mobiliáře, samolepky, polepy aut a výloh a spoustu dalšího.

Chovatelské potřeby Dášenka - V našem novém obchodě naleznete široký sortiment krmiv, doplňků, hraček, pamlsků a potřeb pro Vaše domácí mazlíčky. Dále pak i živá zvířata a vybavení pro jejich chov. Neváhejte nás navštívit na kamenné prodejně v Ústí nad Orlicí, kde se Vám bude věnovat plně proškolený a zkušený personál.

NOVINKY
19.12. 2017

Vážení zákazníci, obchodní partneři, letos budeme mít na naší prodejně otevřeno: do pátku 22.12. do 16.00h. První týden v příštím roce: Po 1.1. zavřeno - svátek Út 2.1. 7.00 – 16.00h St 3.1. zavřeno - inventura Čt 4.1. zavřeno – inventura Pá 5.1. 7.00 – ...
30.11. 2017

Nabídka volné pracovní pozice: Prodejce stavebnin / Vedoucí marketingu plný úvazek nástup možný ihned, na dobu neurčitou pracovní náplň: prodejce stavebních materiálů, zodpovědnost za přípravu marketingové strategie, správa e-shopu a webových stránek, ...
29.09. 2017

Luxusní BEST léto nekončí Využijte mimořádné nabídky, kterou pro Vás prodloužila společnost BEST až do konce letošního roku. Nejprodávanější dlažby z řady BEST PREMIUM Vám ...
29.09. 2017

Nový penetrační nátěr DEN BRAVEN - Primer Alfa Společnost DEN BRAVEN na základě poptávky rozšiřuje portfolio produktů v oblasti penetračních nátěrů a představuje výrobek "PRIMER ALFA" pro ...
29.09. 2017

HELUZ nabízí místo hluku prostor Neplýtvejte místem na silné zdi. Zvolte si cihlu, která Vám umožní díky speciální izolační vrstvě udržet vysoký akustický komfort a ...
  • Probíhající akce:

Nabídka e-shop:

Nářadí Makita
Nářadí Bosch
Nářadí Fiskars
Nářadí Storch
Doporučujeme

Vyrobilo studio NetAction.cz